martiness napisał(a):

Prawda jest taka, że Diaz powinien dostać czerwoną za ten faul..
Bardzo mądre zagranie w kontekście faktu, że Wisła prowadzi jedną bramką - wyciąć z trawą Astiza w polu karnym Legii..
Ten koleś to załamka..
|
Uprzedzam, ze za trollowanie tez sa bany.