Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 08.05.2010, 15:35
martiness napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że Diaz powinien dostać czerwoną za ten faul..
Bardzo mądre zagranie w kontekście faktu, że Wisła prowadzi jedną bramką - wyciąć z trawą Astiza w polu karnym Legii..

Ten koleś to załamka..

Uprzedzam, ze za trollowanie tez sa bany.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując