Wyświetl pojedynczy post
martiness
Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Miasto Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 08.05.2010, 15:33
Prawda jest taka, że Diaz powinien dostać czerwoną za ten faul..
Bardzo mądre zagranie w kontekście faktu, że Wisła prowadzi jedną bramką - wyciąć z trawą Astiza w polu karnym Legii..

Ten koleś to załamka..
*** Oczywiście, że Widzew Łódź! ***
Odpowiedz cytując