Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 08.05.2010, 15:30
nie chce być złym prorokiem...ale legia gra taki piach ze az miło....

...co nie zmienia faktu ze narazie my gramy zajebiste zawody!!!!!!
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 15:32.
Odpowiedz cytując