Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#423
Stary 08.05.2010, 15:26
Diaz nie zagra z ickami..

Tom'ash raczej nie, nie wygladalo to dobrze, ale nie zamierzal bic w nogi

Maly robi co nalezy, ale moglbym troche mocniej ta pilke kopnac..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.05.2010 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując