Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 08.05.2010, 15:19
Teraz to rzeczywiscie powinnismy objac prowadzenie po strzale Diaza.. wczesniej to Bogus podawal, a nie strzelal, juz tak nie przezywajcie i po kazdym kopnieciu widziec bramke
Odpowiedz cytując