Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
15993
08.05.2010, 14:53
Co do przeglądarki to ja bym proponował np na firefoxa zmienić. A do gry, kiedyś miałęm popieprzone coś w biosie i przy włączeniu gry komp mi się resetował, ale w tym wypadku nie wiem co sie mogło stać...
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325