Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15993
Stary 08.05.2010, 14:53
Co do przeglądarki to ja bym proponował np na firefoxa zmienić. A do gry, kiedyś miałęm popieprzone coś w biosie i przy włączeniu gry komp mi się resetował, ale w tym wypadku nie wiem co sie mogło stać...
Odpowiedz cytując