|
Ja jestem zaskoczony trochę wyjściowym składem Legii. Otwiera się przed nami szansa. Panowie, wyjdźcie i wygrajcie. Chciałem Diaza na lewej obronie i cieszę się, że Henry go tam desygnował. Mam nadzieję, że Pietia poradzi sobie na lewej stronie pomocy.
|