Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#402
Stary 08.05.2010, 14:49
Ja jestem zaskoczony trochę wyjściowym składem Legii. Otwiera się przed nami szansa. Panowie, wyjdźcie i wygrajcie. Chciałem Diaza na lewej obronie i cieszę się, że Henry go tam desygnował. Mam nadzieję, że Pietia poradzi sobie na lewej stronie pomocy.
Odpowiedz cytując