Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#393
Stary 08.05.2010, 12:57
cieniek napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że to byłby pierwszy w dziejach świata odnotowany przypadek grającego z polotem Bytomia.

eee już tak nie opowiadaj bo trochę krwi nam napsuli ,nawet w czasach kiedy w piłkę graliśmy o niebo lepiej.
Odpowiedz cytując