Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 08.05.2010, 12:54
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Idę o zakład że dziś Lech zremisuje z Polonią.Dlaczego?Ano dlatego że zagra pod potężną presją a bytomianie mając zapewnione utrzymanie zagrają z polotem i na totalnym luzie.
Myślę, że to byłby pierwszy w dziejach świata odnotowany przypadek grającego z polotem Bytomia.
Odpowiedz cytując