palladynTS napisał(a):

|
Idę o zakład że dziś Lech zremisuje z Polonią.Dlaczego?Ano dlatego że zagra pod potężną presją a bytomianie mając zapewnione utrzymanie zagrają z polotem i na totalnym luzie.
|
Myślę, że to byłby pierwszy w dziejach świata odnotowany przypadek grającego z polotem Bytomia.