WISŁAZWE napisał(a):

|
Jeszcze nie dawno stwierdziłeś że to Legia wyjdzie na pełnej k...wie i pojedzie z nami , szybko coś zmieniasz zdania.
|
Napisałem tak po wczorajszym meczu Jaga-Ruch.Bo dla Legii pojawiła się szansa , jednak pokazac się w Europie.
Zapowiadają się zatem piłkarskie szachy w których mam nadzieję i wiarę że to my na końcu powiemy SZACH MAT.
ps.pamietaj kolego że tylko krowa nie zmienia zdania