Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2010, 12:52
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nie dawno stwierdziłeś że to Legia wyjdzie na pełnej k...wie i pojedzie z nami , szybko coś zmieniasz zdania.
Napisałem tak po wczorajszym meczu Jaga-Ruch.Bo dla Legii pojawiła się szansa , jednak pokazac się w Europie.
Zapowiadają się zatem piłkarskie szachy w których mam nadzieję i wiarę że to my na końcu powiemy SZACH MAT.

ps.pamietaj kolego że tylko krowa nie zmienia zdania
Odpowiedz cytując