|
Mnie tam nie interesuje jaka jest pogoda, czy mają dziurawe getry czy nie, czy płacą im na czas czy nie (nie powinni za takie... "cos" ;p). Jak dla mnie to sa DERBY POLSKI (Kraków i Warszawa największe miasta w Polsce, Wisła i Legia można rzec, że największe kluby w Polsce, a już na pewno w swoich miastach). Dziś się maja bić o Mistrza, o panowanie w Polsce i mają się bić dla nas kibiców WISŁY. (No, a w tygodniu o prymat w Krakowie)
Adrenaliny mi jakoś dziwnie brak, ale nadzieje ogromne
|