Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15991
Stary 08.05.2010, 12:34
ewcia napisał(a):Wyświetl post
Telebim o którym mowa była na meczu z Koroną miał się pojawić w sobotę za sprawą SKWK, jednakże z pewnych przyczyn planów nie udało się zrealizować.
Wygląda że nie
Odpowiedz cytując