Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#387
Stary 08.05.2010, 12:33
Idę o zakład że dziś Lech zremisuje z Polonią.Dlaczego?Ano dlatego że zagra pod potężną presją a bytomianie mając zapewnione utrzymanie zagrają z polotem i na totalnym luzie.
A co do naszego meczu bo to jest w tej chwili najważniejsze to jak wyjdziemy na totalnej piździe,z nastawieniem na końcowy sukces to nie daje Legii żadnych szans.
Pamiętajcie że "majstrem" w kontekscie zaprzepaszczonych szans w walce o MP ...jest Lokomotywa Wronki

Adrenalinka już jest.Oby nie skończyło sie w myśl zasady..."duże zadęcie-małe pierdnięcie"...WIARA CZYNI CUDA!DZISIAJ ZNOWU NAM SIĘ UDA!!!
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 08.05.2010 o godz. 12:41.
Odpowiedz cytując