Uran235 napisał(a):

20 stopni , no to będziemy mieli "tempo" w tym spotkaniu. Z jednej strony można się śmiać, bo piłkarze obydwu stron trzepią grubą kasę za wykonywanie swojego zawodu, ale z drugiej strony każdy kto kopał piłkę, wie, że jak się nagle podnosi temperatura to naprawdę organizm ciężko przystosowuje się do wysiłku. U amatora myślę, że wydatek energetyczny może być nawet dwukrotnie wyższy, biorąc pod uwagę jak przygotowani są piłkarze obydwu stron, poważnie zaczynam się zastanawiać czy jest sens się denerwować i oglądać ten mecz.
|
Dokładnie tym bardziej że calutki tydzień padało, ziemia paruje jak diabli.