Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#386
Stary 08.05.2010, 12:32
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
20 stopni , no to będziemy mieli "tempo" w tym spotkaniu. Z jednej strony można się śmiać, bo piłkarze obydwu stron trzepią grubą kasę za wykonywanie swojego zawodu, ale z drugiej strony każdy kto kopał piłkę, wie, że jak się nagle podnosi temperatura to naprawdę organizm ciężko przystosowuje się do wysiłku. U amatora myślę, że wydatek energetyczny może być nawet dwukrotnie wyższy, biorąc pod uwagę jak przygotowani są piłkarze obydwu stron, poważnie zaczynam się zastanawiać czy jest sens się denerwować i oglądać ten mecz.
Dokładnie tym bardziej że calutki tydzień padało, ziemia paruje jak diabli.
Odpowiedz cytując