Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 08.05.2010, 12:17
Najlepszy skład: Juszczyk-Alvarez,Głowacki,Marcelo,PiBrożek-Łobo,Sobol,Ba,Małecki-Brożek,Christow

Przedwczoraj miałem sen: była ostatnia kolejka, graliśmy z Lechem na Reymonta, mecz o mistrza, przegrywaliśmy 0:1 ale później ktoś wyrównał a w ostatniej minucie meczu potężną bombę w okienko z poza pola karnego strzelił Marek Zieńczuk
Odpowiedz cytując