|
Muszę przyznać że nie mam zielonego pojęcia czego mogę spodziewać się po naszych kopaczach w tym meczu.Bo czy im się zechce biegać czy tylko potruchtać,czy powalczą czy tylko będą pozorować walkę?A może wzniosą się ponad swoje możliwości i zagrają piękny mecz dla nas kibiców Wisełki?!
|