Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 08.05.2010, 11:56
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Chłopie weź się zlituj i nie pisz tu już nic więcej.

P.S
A nawet jak z Legią przegramy, to ****a zyczę jej z całego serca by zdobyła mistrza, byle by nie ziemniaki.Może to zawiść, może to duma, ale lepiej by nas reprezentowała drużyna ze stolicy
ooo...następny najmądrzejszy...
Odpowiedz cytując