Pablo84 napisał(a):

Chłopie weź się zlituj i nie pisz tu już nic więcej.
P.S
A nawet jak z Legią przegramy, to ****a zyczę jej z całego serca by zdobyła mistrza, byle by nie ziemniaki.Może to zawiść, może to duma, ale lepiej by nas reprezentowała drużyna ze stolicy
|
ooo...następny najmądrzejszy...