Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#376
Stary 08.05.2010, 11:51
Jest potwierdzenie, że Choto nie zagra: http://www.legia.net/wiadomosci,3703...a_z_wisla.html
Odżywają moje nadzieje na zwycięstwo. Z taką defensywą naprzeciw siebie na pewno będziemy mieć kilka sytuacji. Pozostaje wierzyć, że któryś z panów B. chociaż jedną z nich wykorzysta, a Juszczyk nie wpuści żadnej szmaty.
1:0 dla Wisły po ciężkim meczu. Grać na całego i walczyć do upadłego!
Odpowiedz cytując