Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 08.05.2010, 11:30
prober napisał(a):Wyświetl post
Tak to wszystko naturalnie działa, kibice uwielbiają sukcesy swoich faworytów. Przynajmniej 3/4 kibiców, często będąc tego nieświadomym, wspiera swój klub głównie ze względu na wyniki sportowe, nie znajdziesz bardzo słabego klubu (nawet z bogatą tradycją) który miałby większą liczbę fanów. I odwrotnie: każdy odnoszący sukcesy klub ma wsparcie adekwatne do liczby sukcesów. Proste.
Dokładnieczemu Real, Barca, ManU ma tyle kibiców... Czemu Chelsea nagle ma miliony kibiców, skoro wcześniej było... no każdy z nas wie jak było...
Serce mówi wygrana, ale rozum nudny i beznadziejny remis 0:0
Odpowiedz cytując