legol napisał(a):

|
Wierzę ciągle w mistrzostwo, ale forma piłkarzy nie pozwala się oszukiwać. Niestety porażka dzisiaj na 90% przekreśla nasze szanse, dlatego musimy zagrać na pełnej piździe... Dawno nie wygraliśmy na Ł3, a dziś może to być największa szansa od lat, legioniści grają bez wsparcia kibiców i to może być dla nas duży +. Mam nadzieję, że nie skończy się 0:0 po takim meczu jak z Lechem. Nawet jeśli będzie porażka to niech przynajmniej po fajnym dla oka meczu...
|
A czy nie wydaje się wam że gra o zwycięstwo a ładna dla oka gra mogą się wykluczać? Albo przynajmniej nie iść ze sobą w parze w dzisiejszym meczu? Grając o zwycięstwo a mając takich a nie innych graczy (chodzi o ich formę) lepiej by było zagrać jak Włosi czy Niemcy. Podwójna garda i czekanie na błąd Legii niż walić na całego od początku i stracić bramke na początku meczu która wszystko ustawi. A czy to jest piękne? Wolę to niż pięknie polec....
I bez tekstów typu rewanż za Levadię, bo ten mecz
trzeba dobrze taktycznie rozegrać i wygrać a nie
mścić się przez piękną grę i przegraną
Trzeba walczyć
