Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#367
Stary 08.05.2010, 10:52
Wierzę ciągle w mistrzostwo, ale forma piłkarzy nie pozwala się oszukiwać. Niestety porażka dzisiaj na 90% przekreśla nasze szanse, dlatego musimy zagrać na pełnej piździe... Dawno nie wygraliśmy na Ł3, a dziś może to być największa szansa od lat, legioniści grają bez wsparcia kibiców i to może być dla nas duży +. Mam nadzieję, że nie skończy się 0:0 po takim meczu jak z Lechem. Nawet jeśli będzie porażka to niech przynajmniej po fajnym dla oka meczu...
Odpowiedz cytując