|
Mecz zapowiada się ciekawie,jak zawsze pomiędzy tymi drużynami.
Chciałbym aby wygrała Legia.
Z drugiej strony wolę aby Mistrzem Polski została Wisła a nie Lech.
Tak to jest jak się olewa niektóre spotkania w sezonie i teraz na wariata szuka się punktów.
Pozdrawiam was wszystkich.
Szacunek za historię.
Wszystkiego dobrego.
Krzysiek z Warszawy.
|