Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek Grabski
Member
 
Od: 04.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 08.05.2010, 10:39
Mecz zapowiada się ciekawie,jak zawsze pomiędzy tymi drużynami.
Chciałbym aby wygrała Legia.
Z drugiej strony wolę aby Mistrzem Polski została Wisła a nie Lech.
Tak to jest jak się olewa niektóre spotkania w sezonie i teraz na wariata szuka się punktów.
Pozdrawiam was wszystkich.
Szacunek za historię.
Wszystkiego dobrego.
Krzysiek z Warszawy.
Kibic Legii Warszawa.
Odpowiedz cytując