|
Jak ktoś był w Niemczech na jakiś walkach bokserskich to wie jak wygląda otoczka spotkania - padaka, padaka i jeszcze raz padaka ( oczywiście sa wyjątki) więc naprawdę KSW bardzo fajnie się zaprezentowało , na pewno jak ktoś zobaczył te walki i otoczkę całego spotkania nie powiedział że Polska to republika bananowa więc takim show robimy promocję nie tylko Polskiego MMA ale też i samego kraju. Więc brawa za organizacje .
|