Temat
:
[28. kolejka] LEGIA Warszawa - WISŁA Kraków, sobota 08.05.2010 16:00
Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
361
08.05.2010, 08:46
Ja myślę, że każdy tu tak pisze że jaki to nie jest super kibic, że j**ać kibiców sukcesu i tak dalej. Ale tak podświadomie chyba każdy ma oczy i widzi jak gramy ostatnio...
elomike
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elomike
Znajdź inne posty napisane przez elomike