crazykaro napisał(a):

No i właśnie stało się coś złego dla Ruchu ale dobrego dla Wisły. Ruch właśnie odpadł z PP i jedyna możliwość aby awansoawli do europejskich pucharów to zajęcie miejsca w pierwszej trójce w ekstraklasie czyli Lokomotivovi wcale zadania nie ułatwią, szczególnie że grają u siebie
|
...no to spójrz koleżko na to z drugiej strony.Ruch dał dupy w PP, a i teraz w lidze z Jagą...
Komu sie furteczka otworzyła?...proste...legionistom...Co zrobią?...
Pogonią nas...niestety...Ten sezon to ogólnie jakaś farsa.Nie jestem w stanie skumać zże można być liderem praktycznie przez całe rozgrywki...a tu nagle ...zonk.W****IE SIE NA MAXXXXXXXXXXXA!!!!!!