|
I to mnie przeraża w polskim szkolnictwie (a szczególnie chodzi mi tu o majce)... Skoro można używać na maturze tablic to tym bardziej na lekcjach się powinno ich używać. Bo potem są takie sytuacje że ludzie w ogóle nie używają dostępnych materiałów.
|