Wyświetl pojedynczy post
Amptiq
Senior Member
 
Od: 09.2006
Skąd: "Dzielnica V" Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2319
Stary 07.05.2010, 21:28
I to mnie przeraża w polskim szkolnictwie (a szczególnie chodzi mi tu o majce)... Skoro można używać na maturze tablic to tym bardziej na lekcjach się powinno ich używać. Bo potem są takie sytuacje że ludzie w ogóle nie używają dostępnych materiałów.
Odpowiedz cytując