Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#778
Stary 07.05.2010, 19:43
Invisible napisał(a):Wyświetl post
Z takich newsów odnośnie osób związanych z Wisłą w poprzednich sezonach to niespodziewana raczej przeprowadzka Edo Omanica do ..... uwaga.... LOTOSU GDYNIA....
Dużym prawdopodobieństwem jest również to, że weźmie on ze sobą Monie Krawiec... ponoć też do tej pory przymierzaną do gry w Krakowie...

Ot, taki mały out of topic..
nie dodałeś że do Lotosu może pójść Majewska , potwierdzono Leciejewska i Kobryn , idzie to w dobrym kierunku
Odpowiedz cytując