|
Słuchałem robiąc szamke ale mówili coś o najstarszej zgodzie sięgającej czasów sprzed wojny i powiedzieli że patrząc na puste trybuny to chyba najsłabsza zgoda (albo jedna ze słabszych zgód). Aż jeden się ogarnął i powiedział "no może kibice jeszcze dojdą" i na tym zakończyli ;]
A parchy wyglądają na 1000/1500. (określą się pewnie na 3000) Jakbym nie widział barw to bym pomyślał że Hutnik gra jakiś mecz;]
|