|
kreseq co do tego że jakaś pokraka zaliczy z Wisłą mecz życia to nie mam wątpliwości. Na Łazienkowskiej jak nie Włodarczyk to Grzelak nagle na Wisłę grali koncertowo. Nie wiem czym to jest spowodowane...Cos mi się wydaje, że tym razem pączek walnie jakiegos niewiarygodnego gola z połowy piętą...Obym się mylił. Jak wygramy to mistrz nasz.
|