Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 07.05.2010, 10:12
kreseq co do tego że jakaś pokraka zaliczy z Wisłą mecz życia to nie mam wątpliwości. Na Łazienkowskiej jak nie Włodarczyk to Grzelak nagle na Wisłę grali koncertowo. Nie wiem czym to jest spowodowane...Cos mi się wydaje, że tym razem pączek walnie jakiegos niewiarygodnego gola z połowy piętą...Obym się mylił. Jak wygramy to mistrz nasz.
Odpowiedz cytując