[QUOTE=Szarny;893969]No gdzie..
Budowa nowej Wisły = nowi piłkarze.
Obecni w większości mają kontrakty motywacyjne.
Nowi piłkarze = starzy grzeją ławę => mniej grają, mniejszą kase pobierają.
Co dla takiego Diaza, Łoba i kilku innych jest lepsze?
Większa kasa, czy dobro klubu?
Ja w walkę do upadłego, chęć pokazania się w prestiżowym meczu, ambicje nie wierzę, bo już nie raz w tym sezonie nasi oddali mecz bez walki. Za dobrze mają.
W dupe dostaniemy, jeśli te plotki to prawda.

QUOTE]
Niestety Twój tok rozumowania ma ręce i nogi...
