Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 07.05.2010, 08:23
skeba napisał(a):Wyświetl post
Śniło mi się dziś, że Wisła wygrała z Legią 1-0, w 85 minucie był karny i strzelał Brożek
Może być taki scenariusz, nie będę płakał jak taki wynik padnie.
jeśli to się spełni, to stawiam Ci flachę !
Odpowiedz cytując