Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 07.05.2010, 08:21
Dla kogo grają obecnie piłkarze Legii?
- dla kibiców? - nie. Słychać to (a w zasadzie nie słychać) na meczach na Łazienkowskiej
- dla klubu? - tez nie bardzo. Poza Mięcielem z zawodników którzy są obecnie na wylocie nie ma Legionisty z krwi i kości
- dla siebie? hmm to już bardziej, ale spora część z nich szuka klubu a żaden klub nie podejmuje decyzji o zatrudnieniu piłkarza po jednym czy dwóch słabszych lub lepszych meczach
Co im daje zwycięstwo nad nami?
- być może 3 miejsce w lidze i grę w pucharach. Część z nich w tych pucharach nie zagra bo nie będzie ich już w Legii, druga część skróci sobie w ten sposób wakacje bo pierwszy mecz pucharowy dla 3-ej drużyny jest już 1 lipca.
- dodatkowa kasa? - nie, bo premię mają obiecaną tylko za mistrzostwo

Coś za wielkiej motywacji nie widzę
Odpowiedz cytując