Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 07.05.2010, 08:05
Śniło mi się dziś, że Wisła wygrała z Legią 1-0, w 85 minucie był karny i strzelał Brożek
Może być taki scenariusz, nie będę płakał jak taki wynik padnie.
Odpowiedz cytując