Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6707
Stary 07.05.2010, 02:23
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co Ty masz z tym zrobić .
Wyjaśniałem Ci dlaczego uwaga mediów i rządu była skoncentrowana w takim stopniu akurat na tym wydarzeniu.
Sugerujesz , że brak działania organów państwa w stosunku do spędu komunistów , jest spowodowany kurtuazją w stosunkach Polsko- Rosyjskich ?
Bardzo a to bardzo ciekawe założenie
Nie. Sugeruję, że brak reakcji bierze się z góry. I wydaje mi się, że można to spokojnie wyczytać z mojego posta.

Stwierdzam też - wracając do punktu wyjścia - że biorąc to pod uwagę opisane powyżej zdarzenie nabiera nowego znaczenia. I cała ta woltyżerka słowna niczego w tej kwestii nie zmienia.

Mareq napisał(a):Wyświetl post
Być może jest to działanie destrukcyjne dla powagi Państwa i jego struktur a jaki to ma związek z początkowym tematem dyskusji ?
Niech pomyślę - postawiłem tezę, że struktury naszego państwa to kiepski żart, po czym podałem przykład przedstawiciela władzy wykonawczej jawnie i publicznie olewającego prawo, podkopującej w ten sposób autorytet władzy sądowniczej. Rzecz w dojrzałych demokracjach jeżeli nawet spotykana, to będąca politycznym wyrokiem śmierci.
Może jestem dziwny, ale nadal widzę związek.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.05.2010 o godz. 02:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!