Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6693
Stary 07.05.2010, 01:08
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Bartoszewski w teorii ma rację bo zbijanie kapitału na śmierci jest zboczeniem, z drugiej strony nie da się uciec od powodów dlaczego te wybory są.
Dla mnie Bartoszewski jest wulgarny i wyjątkowo nietaktowny, ale jak widać do elektoratu PO to trafia.
No nic, ja już się mentalnie przygotowuję na pełną chamówę, Wy jak widać nie musicie. W końcu z tego publicystycznego szamba zawsze jakiś pożytek wyciągniecie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!