1q2 napisał(a):

|
Dla mnie Bartoszewski w teorii ma rację bo zbijanie kapitału na śmierci jest zboczeniem, z drugiej strony nie da się uciec od powodów dlaczego te wybory są.
|
Dla mnie Bartoszewski jest wulgarny i wyjątkowo nietaktowny, ale jak widać do elektoratu PO to trafia.
No nic, ja już się mentalnie przygotowuję na pełną chamówę, Wy jak widać nie musicie. W końcu z tego publicystycznego szamba zawsze jakiś pożytek wyciągniecie.