palladynTS napisał(a):

Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
|
Wyśmiewanie obecnej sytucaji kibiców Legii jest żenujace. Poważnie.
a podejrzenia o nabijanie postow kogoś kto na forum jest troszke dłuzej niż ty to już chyba jednak ta opisywana przez ciebie głupota. Wszak za miesiąc mnie dogonisz w liczbie postów, a jesteś tylko 6 lat krócej

W razie czego zapraszam na priv, cobym dalej nie nabijał
A wszystkim kibicom Legii i Wisły życzę aby Łazienkowska niedlugo ożyła.