Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 06.05.2010, 23:37
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
Wyśmiewanie obecnej sytucaji kibiców Legii jest żenujace. Poważnie.
a podejrzenia o nabijanie postow kogoś kto na forum jest troszke dłuzej niż ty to już chyba jednak ta opisywana przez ciebie głupota. Wszak za miesiąc mnie dogonisz w liczbie postów, a jesteś tylko 6 lat krócej
W razie czego zapraszam na priv, cobym dalej nie nabijał

A wszystkim kibicom Legii i Wisły życzę aby Łazienkowska niedlugo ożyła.
Odpowiedz cytując