Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 06.05.2010, 23:02
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
to była z twej strony ironizacja (nabijanie tematu) czy ciekawość (nieznajomość tematu)?

palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu.

(...)

Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną.
łeeee.. chyba nie.. bo byś musiał chodzić na mecze w latach 70tych a pewnie twoi rodzice wtedy chodzili
a pytania o SKLW i ich terroryzm proponowałbym zadawać kolegom z Legii na PW (skoro do nich kierujesz) (choć pewnie prędzej uzyskasz satysfakcjonujące ciebie odpowiedzi na forum onet.pl)
a tak poważnie to chodziło mi raczej o niedojrzałość emocjonalną... nie dyskryminuję/osądzam ludzi młodych bo nawet niektórzy 13-latkowie są ogarnięci i wypowiadają się sensownie (vide my son)

z mojej strony EOT
jak chcesz - zapraszam na PM
Odpowiedz cytując