palladynTS napisał(a):

Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
|
to była z twej strony ironizacja (nabijanie tematu) czy ciekawość (nieznajomość tematu)?
palladynTS napisał(a):

Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu.
(...)
Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną.
|
łeeee.. chyba nie.. bo byś musiał chodzić na mecze w latach 70tych a pewnie twoi rodzice wtedy chodzili
a pytania o SKLW i ich terroryzm proponowałbym zadawać kolegom z Legii na PW (skoro do nich kierujesz) (choć pewnie prędzej uzyskasz satysfakcjonujące ciebie odpowiedzi na forum onet.pl)
a tak poważnie to chodziło mi raczej o niedojrzałość emocjonalną... nie dyskryminuję/osądzam ludzi młodych bo nawet niektórzy 13-latkowie są ogarnięci i wypowiadają się sensownie (vide my son)
z mojej strony EOT
jak chcesz - zapraszam na PM