Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 06.05.2010, 22:19
witeq napisał(a):Wyświetl post
chłopie, daj sobie na wstrzymanie. nie twój klub, nie twoja sprawa.

Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej

Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.

sq napisał(a):Wyświetl post
widzę że kolega obryty w temacie...

nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało?
...hehehe,pewnie że nie moja brocha."niedojrzało"...?
Co chciałeś autorze przez to powiedzieć?
Bo jeśli chodzi ci o wiek ,to muszę cie zaskoczyć.Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu.
Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną.
To inny temat.Ale w takim razie wnoszę że ty nie dojrzałeś.Ciskać się o takie rzeczy?Fakt.To tylko niedojrzały człek może.
Ostatnio edytowane przez palladynTS : 06.05.2010 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując