witeq napisał(a):

chłopie, daj sobie na wstrzymanie. nie twój klub, nie twoja sprawa.
Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej
|
Widze że kolega ma problemy z odróżnieniem ciekawości od ironizacji tematu...
No cóż.
Są przypadki w których mocno żałuję że głupota nie boli.
Ale ,ale...to nie głupota!
To kolejny nabity post.Fakt że o niczym...ale jest.
sq napisał(a):

widzę że kolega obryty w temacie...
nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało?
|
...hehehe,pewnie że nie moja brocha."niedojrzało"...?
Co chciałeś autorze przez to powiedzieć?
Bo jeśli chodzi ci o wiek ,to muszę cie zaskoczyć.Jak ja chodziłem na mecze ...to ty kolego mówiłeś na gówno...papu.
Nooo chyba że chodzi ci o dojrzałość emocjonalną.
To inny temat.Ale w takim razie wnoszę że ty nie dojrzałeś.Ciskać się o takie rzeczy?Fakt.To tylko niedojrzały człek może.