|
Przed sezonem każdy z nas w ciemno brałby możliwość świętowania mistrzostwa w meczu z Cracovią. W tej kolejce wygramy z Legią, Lech pokona Polonie. W następnej kolejce chyba wszystkie mecze są o tej samej porze więc wygramy derby jednocześnie Lech polegnie w Chorzowie.4 punkty przed meczem z Odrą i tytuł zostaje w Krakowie.
Czego sobie i wszystkim życzę.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez wierny : 06.05.2010 o godz. 22:15.
|