Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 06.05.2010, 22:06
massoud napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...?kategoria=664

Cupiał sięgnie do kieszeni, chce odbudować Wielką Wisłę... ale tylko jak obronimy Mistrza !!

Do boju !!!
No gdzie..
Budowa nowej Wisły = nowi piłkarze.
Obecni w większości mają kontrakty motywacyjne.
Nowi piłkarze = starzy grzeją ławę => mniej grają, mniejszą kase pobierają.

Co dla takiego Diaza, Łoba i kilku innych jest lepsze?
Większa kasa, czy dobro klubu?
Ja w walkę do upadłego, chęć pokazania się w prestiżowym meczu, ambicje nie wierzę, bo już nie raz w tym sezonie nasi oddali mecz bez walki. Za dobrze mają.

W dupe dostaniemy, jeśli te plotki to prawda.

W dodatku Juszczyk w bramce. Ciężko być optymistą, ale jednak Legia to Legia i zawsze potrafiła w odpowiednim momencie sfrajerzyć, więc trzeba wierzyć.

1-0 po bramce Jirsaka w końcówce.
Odpowiedz cytując