palladynTS napisał(a):

Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
|
widzę że kolega obryty w temacie...
nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało?