Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 06.05.2010, 21:36
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
widzę że kolega obryty w temacie...

nie lepiej zająć się swoim podwórkiem niż pytać o tematy do których się niedojrzało?
Odpowiedz cytując