palladynTS napisał(a):

Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
|
chłopie, daj sobie na wstrzymanie. nie twój klub, nie twoja sprawa.
Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej