Wyświetl pojedynczy post
witeq
Senior Member
 
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 06.05.2010, 21:33
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Pytanie do licznie odwiedzających nasze forum sympatyków Legii.Czy zamierzacie w tym meczu dopingować własną drużynę?Czy też może SKLW w dalszym ciągu terroryzuje tych normalnych kibiców?
Chodzi mi o to że od pewnego czasu bardziej gorąca atmosfera podczas meczu panuje na B-klasowym Starcie Brzezie niż przy Ł3
chłopie, daj sobie na wstrzymanie. nie twój klub, nie twoja sprawa.

Idz szukaj spisków w obsadzie sędziowskiej
Odpowiedz cytując