Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 06.05.2010, 19:45
Lepiej byłoby, gdyby zaczął wymieniac te mocne strony? W kolejnym pytaniu został zapytany o Wisłe, ale nie wypowiadał się na jej temat, tylko skupił się na Legii. Normalna wypowiedz.
Odpowiedz cytując