Marcelo na celowniku PSV.Według Holendrów nasz stoper jest wart 3 mln €.Wiem że do transferu droga daleka ale gdyby sprzedano Marcelo to mam nadzieje że te 3 mln € będą przeznaczone na WZMOCNIENIA konkretnymi zawodnikami a nie kolejnymi darmowymi Hristovami czy kontuzjogennymi rekonwalescentami (Ba)
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,78...wniku_PSV.html