Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi

z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół
