Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1031
Stary 06.05.2010, 15:50
Tak patrze na to zadaszenie na Kolejorzu i mam pytanie do jakiegos zorientowanego kolegi z Pyrlandii. Jak jest rozwiązany system odporowadzania wody z tego dachu? Pomiędzy pasami tych membran będa swego rodzaju rynny? Bo tak patrze i odnosze wrażenie że przy bardziej obfitych opadach przynajmniej z połowy tego dachu to woda poleci chyba ścianą na dół
Odpowiedz cytując