Wyświetl pojedynczy post
luke_g
Banita
 
Od: 05.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 06.05.2010, 15:15
Daję słowo, że....
jeśli wygramy mecz z Legią i zdobędziemy Mistrzostwo, to przyjdę boso na rynek je świętować albo na pierwszy mecz następnego sezonu przy Reymonta...
Odpowiedz cytując