Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.05.2010, 15:06
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
Największe obawy mam co do występu Juszczyka.Co prawda nie spodziewam się jakichś huraganowych ataków legionistów,ale faktycznie interwencje Mario w porównaniu do Juha są jak jazda beemką do podróży trabantem.
no a skoro Pawełek to jest takim trabantem przy bmw Muchy, to co dopiero taki Juszczyk przy Muszce? moze jest kolpakiem?;-)
Odpowiedz cytując