palladynTS napisał(a):

|
Największe obawy mam co do występu Juszczyka.Co prawda nie spodziewam się jakichś huraganowych ataków legionistów,ale faktycznie interwencje Mario w porównaniu do Juha są jak jazda beemką do podróży trabantem.
|
no a skoro Pawełek to jest takim trabantem przy bmw Muchy, to co dopiero taki Juszczyk przy Muszce?

moze jest kolpakiem?;-)