|
Chyba nie rozumiesz.
To może, dla równego traktowania, mamy także banować kibiców, którzy na stadionie krzyczą "ITI spie**j"?
Jak napisałem: nie zamierzam angażować serwisu w ten spór. Co najwyżej możemy coś napisać na temat konkretnego materiału, jeśli dotyczy Wisły.
"Obrażają", "wyzywają od najgorszych?" Tzn ktoś wyszedł i powiedział w tvn że "kibice to ch**je"? Zresztą - nie chcę kontynuować tego tematu i wcielać się w rolę adwokata ITI, bo w takiej roli musiałbym występować spotykając się z takimi argumentami jak wyżej. A nie należę do zwolenników ani ich, ani ich wizji piłki nożnej.
|