Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1905
Stary 06.05.2010, 14:37
Chyba nie rozumiesz.
To może, dla równego traktowania, mamy także banować kibiców, którzy na stadionie krzyczą "ITI spie**j"?

Jak napisałem: nie zamierzam angażować serwisu w ten spór. Co najwyżej możemy coś napisać na temat konkretnego materiału, jeśli dotyczy Wisły.

"Obrażają", "wyzywają od najgorszych?" Tzn ktoś wyszedł i powiedział w tvn że "kibice to ch**je"? Zresztą - nie chcę kontynuować tego tematu i wcielać się w rolę adwokata ITI, bo w takiej roli musiałbym występować spotykając się z takimi argumentami jak wyżej. A nie należę do zwolenników ani ich, ani ich wizji piłki nożnej.
Odpowiedz cytując